Oczyszczacz powietrza zewnętrznego Ballu Airmaster 2

ballu Air Master

Powietrze czystsze nie będzie. Lepiej już było. 😱😱 Czy można coś zrobić? Zawsze można. 👍 😀Czyste powietrze bez zanieczyszczeń i alergenów w Twoim domu i dla Twoich dzieci? JEDYNE takie urządzenie na rynku Możesz to mieć 👍. zapytaj mnie jak?🙏😀

Kilka słów o urządzeniu:
Unikalną cechą oczyszczacza Ballu Airmaster, wyróżniającą go na rynku, jest oczyszczanie powietrza zewnętrznego z wszelkich zanieczyszczeń. Ballu Airmaster oczyszcza powietrze zewnętrzne, nawiewając do pomieszczenia czyste, świeże i wolne od dwutlenku węgla powietrze, eliminując potrzebę otwierania okien w celu przewietrzania. Dzięki zastosowaniu szeregu wysokoskutecznych filtrów, urządzenie zatrzymuje zanieczyszczenia ze skutecznością 99,9%, usuwając z powietrza najmniejsze pyły i inne zanieczyszczenia pochodzące ze spalin i emisji przemysłowych.
Oczyszczacz powietrza zewnętrznego Ballu AirMaster

Oczyszczacz Ballu zatrzymuje również pyłki stanowiące alergeny, a dzięki zastosowaniu lampy UV i jonizatora plazmowego usuwa bakterie, grzyby i pleśń, które również są powodem reakcji alergicznych.

Opcjonalny czujnik dwutlenku węgla kontroluje poziom CO2 w powietrzu. Jeśli jego poziom zostaje przekroczony, urządzenie automatycznie zaczyna pracę w trybie nawiewu świeżego powietrza z zewnątrz. Jeśli poziom CO2 w pomieszczeniu jest akceptowalny, urządzenie wyłącza nawiew powietrza zewnętrznego, przechodząc w tryb cyrkulacji. Takie rozwiązanie pozwala zoptymalizować zużycie energii potrzebnej do ogrzania pobieranego powietrza.

PREZENTACJA I MONTAŻ BALLU AIR MASTER 2

Oczyszczacz powietrza AIR MASTER 2 łączy w sobie funkcje kompaktowej wentylacji nawiewnej i profesjonalnego filtra powietrza. W trybie wentylacji urządzenie pobiera powietrze z zewnątrz, oczyszcza je ze szkodliwych zanieczyszczeń, alergenów, sadzy, spalin, pyłków i wypełnia pomieszczenie przefiltrowanym powietrzem. Zimą można wybrać temperaturę od +5 do +30 ° C, a AIR MASTER 2 automatycznie podgrzeje powietrze do ustawionej wartości. Opatentowana sześciostopniowa technologia oczyszczania powietrza AIR MASTER 2 zapewnia doskonałe powietrze nawet w nowoczesnych obszarach miejskich i innych niekorzystnych dla zdrowa środowiskach.

Charakterystyczne cechy:

 • stały przepływ świeżego powietrza do 200m3/ godzinę. Pięć prędkości pozwala wybrać odpowiedni dopływ dla pomieszczeń o powierzchni do 75m2.
 • sześć prędkości układu oczyszczania powietrza eliminuje 99,9% zanieczyszczeń zawieszonych w powietrzu, pochłania zapachy i dezynfekuje wirusy i bakterie.
 • czujnik zanieczyszczenia powietrza PM 2,5 monitoruje poziom zawieszonych cząstek w powietrzu, automatycznie zmienia natężenie przepływu i dostosowuje go do intensywności czyszczenia
 • cichy tryb nocny
 • lampa ultrafioletowa niszczy patogeny, bakterie i wirusy, które są zawarte w powietrzu
 • zimny generator plazmowy dezaktywuje mikroorganizmy i zapobiega ich powstawaniu wewnątrz urządzenia
 • wysoce wydajny pięciobiegowy wentylator o minimalnym poziomie hałasu 19dB
 • pojemnik na olejki aromatyczne pozwala stworzyć odpowiednią atmosferę
 • instalacja urządzenia zajmuje ok. 1 godzinę
 • urządzenie wyposażone w grzałkę (opcja do kupienia)

Do wersji podstawowej można również dokupić:

 • czujnik CO2
 • moduł WIFI

Dane techniczne: